دختران قهرمان

فاطمه بغلانی پور سرمربی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دختران قهرمان” به نقل از وب سایت فدراسیون کاراته، فاطمه بغلانی پور به عنوان سرمربی تیم ملی کاراته نوجوانان و جوانان دختران ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ ازبکستان انتخاب شد.

بغلانی پور از مربیان شناخته شده و سازنده کاتا و کومیته ایران است که در بازیهای کشورهای اسلامی نیز به عنوان سرمربی تیم ملی کاتا بانوان حضور داشت.

پیش از این فاطمه چالاکی و زهرا صمدی به عنوان سرمربیان تیم های ملی نوجوانان و جوانان دختران فعالیت داشتند.

قضاوت لاله پوریا منش در فینال کانتندر ایتالیا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دختران قهرمان” مسابقات تنیس روی میز تور زیر 19 سال کانتندر ایتالیا به مدت یک هفته برگزار شد و لاله پوریا منش نماینده ایران در بخش داوری بود.

پوریا منش در فینال این مسابقات که شنبه 14 آبان برگزار شد قضاوت کرد تا چهره شاخصی از ایران در این رقابت برگزار شده توسط فدراسیون جهانی به نمایش بگذارد.

دشت سه امتیاز دختران والیبال پیکان در یزد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دختران قهرمان” پیکان تهران در هفته چهارم لیگ برتر والیبال، روز جمعه 13 آبان میهمان تیم طلوع مهر یزد بود و این تیم را شکست داد.

شاگردان نیلوفر رشیدی که پیش از این بازی صاحب 2 پیروزی و یک شکست بودند در مسابقه برابر طلوع مهر، سه بر صفر پیروز و صاحب سومین برد فصل شدند.

بیشترین مقاومت از سوی طلوع مهر در ست نخست بود جایی که این تیم تا امتیاز 19 پیش آمد. در ست های دوم و سوم پیکان 25 بر 12 و 25 بر 13 پیروز شد.

ذوب آهن از شکست برابر مس پیروزی ساخت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دختران قهرمان“هفته چهارم لیگ برتر والیبال با برتری خانگی ذوب آهن برابر مس رفسنجان همراه بود. ذوب آهن در یک بازی دشوار این برد را به دست آورد.

سالن ملت اصفهان روز جمعه 13 آبان شاهد برتری سه بر یک ذوب آهن بر مس رفسنجان بود البته تیم آسیه پام ست اول را 25 بر 20 از ذوب آهن برد.

با این حال، ذوب آهن از ست دوم به بازی برگشت. آنها به ترتیب 25 بر 19، 25 بر 23 و 25 بر 20 برنده ست های دوم تا چهارم شدند.

صدرنشینی سایپا در لیگ والیبال زنان ادامه دارد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دختران قهرمان“هفته چهارم لیگ برتر والیبال جمعه 13 آبان برگزار شد و سایپا با پیروزی بر تیم صدیق گفتار وارنا صدر جدول را حفظ کرد.

در این بازی که به میزبانی تیم صدیق گفتار برگزار شد سایپا سه بر صفر پیروز میدان بود. بدین ترتیب سایپا با 12 امتیاز در بالای جدول 10 تیمی لیگ حضور دارد.

تیم تحت رهبری مریم هاشمی در این بازی با امتیازات 25 بر 16، 25 بر 15 و 25 بر 10 پیروزی را از آن خود کرد. سایپا فصل گذشته نایب قهرمان لیگ شد.

پیکان البرز روی خط شکست و چسبیده به قعر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دختران قهرمان” هفته سوم لیگ برتر فوتبال زنان روز 13 آبان با شکست خانگی پیکان البرز برابر پالایش گاز ایلام همراه بود.

تیم فوتبال زنان پیکان که با امتیاز تیم هیئت فوتبال البرز وارد لیگ برتر فوتبال بانوان شده، یکی از دو تیمی است که در این فصل هنوز حتی یک امتیاز هم نگرفته اند.

روز خوش ملوان با فروغ موری و مریم رهیده

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دختران قهرمان” هفته سوم لیگ برتر فوتبال زنان روز جمعه 13 آبان با برتری دو بر صفر ملوان در زمین تیم کیان نیشابور همراه بود.

ملوان پس از یک پیروزی و یک شکست در دو هفته آغازین، در مصاف با تیم کیان در نیشابور همانند هفته نخست، یک بازی خارج از خانه را برد و 6 امتیازی شد.

فروغ موری مهاجم کهنه کار فوتبال ایران که می کوشد خاطرات روزهای درخشان گذشته را تکرار کند و به روزهای موفق خود نزدیک شود اولین گل خود را در این فصل با پیراهن ملوان به ثمر رساند.

وضعیت بحرانی بادرود ، سه بازی و سه شکست

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دختران قهرمان” هفته سوم لیگ برتر فوتبال زنان جمعه 13 آبان برگزار شد و با سومین شکست پیاپی بادرود همراه بود.

بادرود در زمین خود برابر تیم ایساتیس کران فارس دو بر صفر شکست خورد. راحیل جعفری و فاطمه جاویدان در نیمه نخست هر دو گل تیم شیرازی را به ثمر رساندند.

این دو تیم، رقبای یکدیگر در فصل گذشته لیگ دسته اول فوتبال زنان بودند که این بار در لیگ برتر یکدیگر را ملاقات کردند اما نتیجه نهایی حاکی از مشکلات جدی در تیم تهرانی بود.

گریز خاتون بم از شکست خانگی برابر سیرجان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دختران قهرمان” هفته سوم لیگ برتر فوتبال زنان جمعه 13 آبان به انجام رسید و مهم ترین دیدار هفته بین خاتون بم و شهرداری سیرجان برنده نداشت.

خاتون بم به عنوان مدافع عنوان قهرمانی روز جمعه در مصاف با نایب قهرمان فصل قبل و رقیب همیشه سرسخت هم استانی نزدیک به شکست هم شد اما در نهایت یک بر یک مساوی کرد.

شبنم بهشت این بازیکن تمام نشدنی و فوق العاده شهرداری سیرجان که رد پای او در همه موفقیت های شهرداری سیرجان هویداست در نیمه نخست دروازه بم را گشود.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - دختران قهرمان