دختران قهرمان

ترکیب تیم ملی تکواندو در مسابقات زنان آسیا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دختران قهرمان“، مرحله نهایی رقابت های انتخابی درون اردوی تیم ملی پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت  با حضور اعضای کمیته فنی و  کادر فنی تیم  و با قضاوت داوران رسمی در محل خانه تکواندو برگزار شد.

بر همین اساس و پس از بررسی نتایج این رقابت ها  در نهایت مبینا نعمت زاده (وزن ۴۹- کیلوگرم)، ناهید کیانی (وزن ۵۳- کیلوگرم)، زهرا شیدایی ( وزن ۵۷- کیلوگرم)، نسترن ولی زاده ( ۶۲- کیلوگرم)، زهرا پوراسماعیل ( ۷۳- کیلوگرم ) و اکرم خدابنده (وزن ۷۳+ کیلوگرم) به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام خواهند شد.

مدال برنز کیمیا علیزاده در تکواندو قهرمانی اروپا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دختران قهرمان” مسابقات تکواندو قهرمانی اروپا در منچستر انگلیس به پایان رسید و حضور کیمیا علیزاده تکواندوکار سابق ایران در این رویداد، قابل توجه بود.

علیزاده که پس از ارائه تقاضای پناهندگی به آلمان، همچنان با نام و پرچم تیم پناهندگان در رویدادهای تکواندو شرکت می کند در این مسابقات در دسته منهای 62 کیلوگرم رقابت کرد.

دارنده مدال برنز المپیک 2016 ریو در نهایت با رتبه سوم به کار خود پایان داد در حالی که او از طریق صفحه شخصی اش از این نتیجه ابراز ناراحتی کرده است.

تصاویر | مسابقات کاتا لیگ کاراته وان دختران در کرمانشاه

مسابقات کاتا لیگ کاراته وان دختران در کرمانشاه برگزار شد و نفرات برتر کاتای انفرادی و تیمی این مسابقات مشخص شدند. فهرست نفرات برتر کاتای مرحله دوم کاراته وان اینجا در دسترس است.

سپاهان قهرمان لیگ برتر هندبال زنان شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دختران قهرمان” دیدار برگشت فینال لیگ برتر هندبال زنان باشگاه‌های کشور امروز برگزار و تیم سپاهان اصفهان قهرمان لیگ برتر هندبال بانوان شد.

حرکت بی مزاحم کن به سوی قهرمانی لیگ تکواندو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دختران قهرمان” هفته های سوم تا پنجم لیگ تکواندو زنان امروز بدون شگفتی و با حرکت تخته گاز لوازم خانگی کن به سوی قهرمانی برگزار شد.

در شرایطی که فتح صدر البرز لیگ را رها کرده است و قادر به رقابت برای قهرمانی نیست شرایط برای قهرمانی تیم لوازم خانگی کن، آماده و مهیا به نظر می رسد.

لوازم خانگی کن امروز نیز 3 برد دیگر به دست آورد و به تنهایی در صدر قرار گرفت. البته هیئت تکواندو مازندران در تعقیب این تیم است اما کار سختی برای متوقف کردن تیم کن دارد.

تصاویر | اختتامیه هندبال ساحلی بانوان نکوداشت هفته اصفهان

مراسم اختتامیه مسابقات هندبال ساحلی بانوان نکوداشت هفته اصفهان در پارک ناژوان اصفهان برگزار شد و برترین های این مسابقات مورد تجلیل قرار گرفتند.

وضعیت نامشخص تیمداری شیمیدر در لیگ ۱۴۰۱

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی”دختران قهرمان” لیگ برتر بسکتبال زنان فصل گذشته با قهرمانی تیم شیمیدر پایان یافت اما در مورد ادامه حضور شیمیدر در بسکتبال زنان تردید وجود دارد.

شیمیدر در سال 1400 برای نخستین بار وارد بسکتبال زنان شد و تیمی قدرتمند را روانه لیگ برتر کرد و این تیم با مهره های شاخص و جذب بازیکن خارجی، قهرمانی را به دست آورد.

لیگ کاراته وان کرمانشاه | فهرست برترین‌های رده نونهالان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی”دختران قهرمان” مرحله دوم سومین دوره مسابقات لیگ کاراته وان ایران در کرمانشاه با معرفی نفرات برتر رده سنی نونهالان دختر در بخش کومیته ادامه یافت.

در این مسابقات که در سالن امام‌ خمینی کرمانشاه برگزار می شود قزوین و فارس در 2 وزن و مازندران در یک وزن، طلایی شدند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - دختران قهرمان