مهشید اشتری و ندا شهسواری با پیروزی آغاز کردند

به گزارش افرا ورزش، در نخستین روز از مسابقات تنیس روی میز آسیای میانه و انتخابی المپیک ٢٠٢٤ امروز جمعه ٢٨ اردیبهشت ١٤٠٣ در بخش زنان، ندا شهسواری و مهشید اشتری برنده مسابقه نخست خود بودند.

در این رقابت‌ها که با حضور هشت پینگ‌پنگ باز در تاشکند ازبکستان برگزار می‌شود امروز در گروه A رقابت‌ها، مهشید اشتری دختر مشهدی تنیس روی میز ایران توانست حریف قرقیز خود را شکست دهد.

اشتری برای غلبه بر “سعیدا قدوسوآ” از قرقیزستان کار سختی نداشت و ۴ بر صفر و با نتایج ۱۱ بر ۳، ۱۱ بر ۶، ۱۱ بر ۲ و ۱۱ بر ۷ حریفش را از پیش رو برداشت.

در گروه B دیگر نماینده ایران، ندا شهسواری در مسابقه برابر “آیانا اولانبِکووا” از قرقیزستان در شرایطی که گیم اول را 7 بر 11 واگذار کرده بود کامبک زد و چهار بر یک به برتری دست یافت.

پینگ‌پنگ‌باز کهنه‌کار ایرانی در گیم‌های دوم تا پنجم به ترتیب با نتایج ۱۱ بر ۳، ۱۱ بر ۹، ۱۱ بر ۵ و ۱۱ بر ۴ به پیروزی دست پیدا کرد.

هر دو نماینده ایران از ساعتی دیگر دومین مسابقه دور گروهی خود را برگزار می‌کنند. از میان هشت نفر حاضر در مسابقات تنیس روی میز آسیای میانه، یک نفر به عنوان قهرمان راهی المپیک پاریس می‌شود.

حمیده ایرانمنش هدایت نمایندگان ایران را در اختیار دارد.

گروه خبر: