نی نی بان

اختلال برانگیختگی تناسلی مداوم

اختلال برانگیختگی تناسلی مداوم

بر اساس تعریفی که پزشکان ارائه می‌دهند اختلال برانگیختگی تناسلی مداوم (PGAD) یک برانگیختگی تناسلی بی‌وقفه، خود به خود و غیرقابل کنترل است که بیشتر در زنان اتفاق می‌افتد.

در این مقاله می‌خوانید:

سن مناسب بارداری، آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت

شما با یک تا دو میلیون تخمک به دنیا می آیید. در اولین پریودی تعداد تخمک ها به 300000 کاهش می یابد. اگر یک خانم در سن بین 52-12سال 500 بار تخمک گذاری انجام دهد و اگر تمام این تخمک ها سالم باشند، از کل آن ها فقط تعداد کمی از تخمک ها بارور خواهند شد. در کل یک ماه فقط یک هفته زمان مناسبی برای باردار شدن است. بنابراین بهتر است زمان مناسب باردار شدن را دریابید.
 

درمان پایین بودن تستوسترون در مردان

درمان پایین بودن تستوسترون در مردان

تستوسترون پایین در مردان با افزایش سن شیوع می‌یابد. علائم آن ممکن است نامحسوس باشد. در این مقاله با نشانه‌های پایین بودن تستوسترون و درمان پایین بودن تستوسترون در مردان آشنا می‌شوید.

در این مقاله می‌خوانید:

آیا کیست ها مانع بارداری می شوند؟

    آیا کیست ها مانع بارداری می شوند؟

علائمی که شما تجربه می‌کنید، به نوع کیست تخمدانی که دارید وابسته هستند. در نتیجه، برای این‌که ببینید آیا کیست ها مانع بارداری می شوند یا نه، باید اطلاعات جامع و کاملی داشته باشید که با خواندن این مقاله به آن دست می‌یابید.


بیشتر بخوانید: کیست مویی در بارداری، درمانی دارد؟

افرادی که در معرض درد واژن هستند

افرادی که در معرض درد واژن هستند

درد واژن می‌تواند یک علامت موقت عفونت یا آسیب باشد. با این حال، در برخی موارد، می‌تواند یک علامت مزمن بدون علت شناخته‌شده باشد. در این مقاله متوجه می‌شوید افرادی که در معرض درد واژن هستند، چه مشکلاتی دارند.

در این مقاله می‌خوانید:

انواع هیپرپلازی اندومتر را بشناسید!

     انواع هیپرپلازی اندومتر

برای آشنایی با انواع هیپرپلازی اندومتر، ابتدا باید اطلاعات‌تان را درباره‌ی خود آندومتر بالا ببرید. آندومتر در طول چرخه قاعدگی در پاسخ به هورمون‌ها تغییر می‌کند. در بخش اول چرخه، هورمون استروژن توسط تخمدان‌ها ساخته می‌شود. استروژن باعث رشد و ضخیم شدن آندومتر می‌شود تا رحم را برای بارداری آماده کند. در اواسط چرخه، فرآیند تخمک گذاری رخ می‌دهد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - نی نی بان