اعزام دختر کماندار کرمانشاهی به رقابت‌های تیر و کمان کاپ آسیامیلاد رشیدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در حال حاضر هیأت تیر و کمان استان کرمانشاه از لحاظ تعداد نفرات و رکوردهای کسب شده در سطح بسیار خوبی قرار دارد که در همین راستا کوثر خشنودی کیا و مهدی محمدی برای فعالیت در تیم ملی دعوت شدند اما به دلیل وجود مشکلاتی از سوی مهدی محمدی تنها کوثر خشنودی کیا در ترکیب تیم ملی قرار دارد.

وی افزود: مسابقات تیر و کمان کاپ آسیا در تایلند از روز ۲۳ اسفند ماه در تایلند برگزار خواهد شد و به همین منظور یازده کماندار از کشور ایران در این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد که کوثر خشنودی کیا از استان کرمانشاه نیز با شرایط بسیار مناسبی در این ترکیب یازده نفره قرار دارد.

دبیر هیأت تیراندازی با کمان استان کرمانشاه تصریح کرد: یازده کماندار کشور ایران برای شرکت در مسابقات تیر و کمان ساعت ۲۲ امشب برای حضور در مسابقات به کشور تایلند اعزام می‌شوند.

رشیدی بیان کرد: رشته تیراندازی با کمان در بخش کامپوند با ترکیب هفت نفره و در بخش ریکرو با چهار نفر از زنان و مردان ایرانی در رقابت‌های تیر و کمان کاپ آسیا دنبال خواهد شد.

وی با اشاره به آمادگی آمادگی کمانداران کشور ایران، خاطر نشان کرد: تعداد نفرات تیم ملی تیر و کمان ایران در بخش کامپوند مشخص شده و برای مسابقات آسیایی مرداد ماه آمادگی نسبی دارد که با برگزاری اردوهای آمادگی تیم ملی سطح آمادگی ورزشکاران ارتقا خواهد یافت.گروه خبر: 
دسته بندی در گروه: