سیناپرس

افزایش حق اولاد راهی برای رسیدن به رشد جمعیت است؟

صندوق بازنشستگی برای افزایش جمعیت راه افزایش مبلغ حق اولاد را در پیش گرفته و اعلام کرده اگر تاریخ ازدواج بازنشسته و تاریخ تولد فرزند در ۱۴۰۱ باشد، مبلغ عائله مندی افزایش می‌یابد.

بهترین و مجهزترین مرکز رادیولوژی چه خدماتی ارائه می دهد؟

اگر پزشک ام آر آی، سی تی اسکن، سونوگرافی یا سایر خدمات تشخیصی یا تصویربرداری را تجویز کرده است، گزینه هایی برای شما مطرح می شود.

آنژیوگرافی عروق مغزی در تهران

گاهی اوقات ممکن است برای تشخیص بیماری‌هایی نظیر تومور مغزی، واسکولیت، تنگی شریان‌ها در مغز، سکته مغزی و... پزشک انجام آنژیوگرافی مغزی را برای بیمار تجویز کند.

جن از نگاه تماماً علمی

از این پس می خواهیم با شما عزیزان در خصوص مسائل ماورایی؛ مابعدالطبیعه؛ متافیزیک و بطورکلی اموری که حساب کتاب خاصی ندارند از دریچه علمی صحبت کنیم تا بلکه تکلیف شما با این مقولات از این منظر روشن شود.

6 راهکار برای تولید محتوا در اینستاگرام

به طور کلی تولید محتوا در اینستاگرام به ارائه‌ی مطالب طبقه‌بندی شده در قالب فیلم، عکس و متن گفته می‌شود.

درمان واریس پا با لیزر مراقبت پس از لیزر و عوارض آن

واریس به بزرگ شدن و گره خوردن رگ ها در نتیجه آسیب دیدگی دریچه رگ و تجمع خون در رگ به دلیل عدم بازگشت جریان خون گفته می شود.

آغاز فعالیت میدانی مجمع خیرین کشور در طرح آزمایشی دانش آموزان بازمانده از تحصیل

فعالیت میدانی مجمع خیرین کشور در طرح آزمایشی (پایلوت) "دانش آموزان بازمانده از تحصیل" به همت موسسه خیریه نیک گامان در استان گیلان آغاز شد.

پیشگیری از عوارض جراحی بینی رینوپلاستی،مراقبت های بعد از عمل

رینو پلاستی نوعی جراحی برای تغییر شکل بینی است.

 رینو پلاستی میتواند باعث بهبود ظاهر شما، رفع نقص مادر زادی یا رفع مشکلات تنفسی شود. برای اینکه در دوران نقاهت شرایط خوبی داشته باشید باید به توصیه های جراح عمل کنید.

لوگو موشن چیست و استفاده از موزیک برای آن چه کاربردی دارد؟

همانطور که می دانید، استفاده از موزیک لوگو موشن در تبلیغات امروزی بسیار مرسوم است. لوگو موشن شیوه ای جدید از تبلیغات محسوب می شود که در دسته تبلیغات موشن گرافیک قرار دارد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - سیناپرس