خبر آنلاین

گفت وگو با پسرجوانی که دختر 3ساله را خفه کرد/ اگر کسی با نزدیکانم این کار را می کرد خونش را می ریختمکارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در کمتر از یک ساعت موفق به شناسایی و دستگیری عامل این جنایت وحشتناک شدند. متهم 25 ساله این پرونده جنایی در حالی به قتل «مهرسا کوچولو» با انگیزه های کثیف اعتراف کرد که تحقیقات بیشتر درباره ابعاد دیگر این جنایت ادامه دارد.

گفت وگو با قاتل

تا کلاس چند درس خواندی؟ در رشته صنایع غذایی دیپلم گرفتم.

اهل کجایی؟ در شناسنامه ام محل تولد «تربت جام» قید شده است اما اهل مشهدم.
تک فرزندی؟ نه! تک پسر هستم و دو خواهر دارم که ازدواج کرده اند.

ببینید | لحظه حمله غافلگیرکننده خرس به دختر جوان


ببینید | لحظه حمله غافلگیرکننده خرس به دختر جوان

حمله وحشیانه خرس به یک خانوم که سعی در نزدیکی و اهلی کردن او را داشت را ببینید. منبع: خبرفوری

ببینید | خواستگاری از دختر در مراسم تدفین پدرش!


ببینید | خواستگاری از دختر در مراسم تدفین پدرش!

یک کشیش اهل آفریقای جنوبی که مراسم تدفین پدر دختر مورد علاقه‌اش را برگزار می‌کرد، در میانه مراسم از دختر خواستگاری کرد. منبع: آخرین خبر

انتقاد از کتابهای درسی/ کارشناس شیمی، فرق بین اسید جامد با سنگ پا را نمی داندانبوهی‭ ‬از‭ ‬محفوظات‭ ‬به‭ ‬مغز‭ ‬ما‭ ‬و‭ ‬فرزندان‭ ‬ما‭ ‬ریخته‭ ‬می‌شود‭ ‬که‭ ‬در‭ ‬فردای‭ ‬امتحان‭ ‬به‭ ‬دست‭ ‬فراموشی‭ ‬سپرده‭ ‬می‌شود‭. ‬دروس‭ ‬و‭ ‬کتبی‭ ‬که‭ ‬نه‭ ‬به‭ ‬درد‭ ‬دنیای‭ ‬ما‭ ‬خورد‭ ‬ونه‭ ‬به‭ ‬درد‭ ‬آخرت‌مان‭ ‬خواهد‭ ‬خورد‭ ‬فقط‭ ‬ذهن‭ ‬و‭ ‬مغز‭ ‬مارا‭ ‬فرسوده‭ ‬کردند‭. ‬

چرا مرد 40 ساله زن 35 ساله را مثله کرد؟/ متهم : بهاره دائما سرش توی گوشی بود و من به او شک داشتمآنطور که شواهد نشان می‌داد، قاتل یا قاتلان پس از جنایت جسد را مثله کرده و نیم‌تنه را داخل ۲گونی جاسازی و بعد کنار سطل زباله رها کرده بودند.

نیم‌تنه زن جوان به پزشکی قانونی انتقال یافت و درحالی‌که تحقیقات در این پرونده آغاز شده بود، ۳ساعت بعد به تیم جنایی خبر رسید که ۲پای زنانه داخل یک گونی در بزرگراه محلاتی پیدا شده است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - خبر آنلاین