شهردار خاش: عملیات آسفالت راه دسترسی به ایستگاه راه آهن آغاز شدمهدی شهنوازی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آسفالت این مسیر، یکی از مطالبات مهم شهروندان و از مهمترین پروژه های عمرانی و گردشگری شهر خاش بوده که با احداث آن شهروندان با رفاه ببشتر از خدمات بهره مند می شوند.
وی اظهار داشت: افتتاح کارخانه سنگ شکن در کنار فعالیت کارخانه آسفالت از مهمترین منابع درآمدی شهرداری بوده که در چند روز گذشته شاهد عقد قرارداد با قرارگاه خاتم در مبحث آسفالت این محور بوده ایم.
شهنوازی ادامه داد: ساخت دیوار حائل سنگی و هدایت آبهای سطحی خیابان هواشناسی نیز در راستای ایمن سازی معابر کلید خورد.
شهردار خاش بیان کرد: خیابان هواشناسی  از جمله معابری است که با مشکل آب های سطحی رو به رو بود به همین سبب عملیات ساخت دیوار در دستور کار واحد عمران قرار گرفت.
وی گفت: زیرسازی، خاک برداری، مخلوط ریزی و تسطیح خیابان اصلی خیام و خیابان قدس و امام جعفر صادق (ع) در اسلام آباد در کنار  پاکسازی پارک های سطح شهر و محلات شهر خاش نیز آغاز شده است.
شهنوازی افزود: طی هفته جاری نیروهای فضای سبز شهرداری خاش نسبت به پاکسازی پارک مسافر، لچکی های ورودی شهر، میدان امام خمینی (ره)، میدان امام حسین (ع) اقدام کردند.
شهردار خاش با اشاره به اینکه این عملیات ادامه دارد، اظهار داشت: عملیات پاکسازی، رفت و روب، هرس و برداشت خاک اضافه در سطح پارک ها از جمله پارک های بانوان و خانواده، عملیات روشنایی و آبیاری صحیح در دستور کار فضای سبز قرار گرفته است.
شهنوازی تصریح کرد: در روزهای اخیر پرسنل فضای سبز شهرداری نسبت به پاکسازی و تنظیف پارک تفتان اقدام کردند.
وی اظهار داشت: ایجاد فضای مناسب بهداشتی برای همشهریان از برنامه های مهم شهرداری در این طرح است که نیروهای فضای سبز بصورت متناوب پاکسازی، شستشو و رفع زوائد بصری پارک ها را در دستور کار خود قرار دادند.
وی از شهروندان خاش خواست: با توجه به نصب سطل های زباله در چندین نقطه از پارک، این انتظار می رود که ضمن حفظ و نگهداری آنها در برابر تخریب و صدمه در جهت بهبود و ارتقای سلامت محیطی آن کوشا باشند.
وی ادامه داد: شهرداری با در اختیار داشتن کمترین درآمد و کمترین حمایتها توانسته برای ارایه خدمت شایسته به مردم این شهر برنامه ریزی های خوبی کند.  
شهنوازی اظهار داشت: شهرداری خاش برای حل کردن مشکلات مردم و اجرای پروژه ها در نقاط مختلف به مشارکتها و حمایتهای ویژه مردمی نیازمند است.