حذف برق‌آسای دختر المپیکی ایران در آسیا

قهرمان زن ایرانی تکواندوی جهان و آسیا، در نخستین مبارزه خود در مسابقات قهرمانی آسیا شکست خورد و خیلی زود از دور مسابقات کنار رفت.

به گزارش تابناک ورزشی، بیست و ششمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی آسیا، از امروز (پنجشنبه - 27 اردیبهشت ماه) در شهر دانانگ کشور ویتنام آغاز شد و سه نماینده ایران به رقابت با حریفان خود پرداختند.


بیشتر بخوانید:
اخبار روز خبربان

نتیجه عجیب رقابت‌های امروز حذف ناباورانه ناهید کیانی قهرمان دوره گذشته آسیا در نخستین مبارزه خود در رقابت‌های وزن 53- کیلوگرم بود. کیانی که سید یک جدول 14 نفره این وزن بود، پس از استراحت در دور نخست به مصاف جونگ نماینده تایلند رفت و در دو راند متوالی و با نتایج 3 بر یک و 2 بر یک مغلوب حریف خود شد تا قهرمان جهان و المپین تکواندو ایران وداعی زودهنگام با مسابقات داشته باشد.

در وزن 46- کیلوگرم بانوان، سعیده نصیری در نخستین مبارزه خود در دو راند متوالی و با نتایج 16 بر 3 و 12 بر صفر از سد نماینده مغولستان گذشت. نصیری در مرحله یک‌چهارم نهایی به مصاف روکا اوکاموتو از ژاپن خواهد رفت.

متین رضایی نیز در وزن 63- کیلوگرم در نخستین مبارزه با نتیجه 2 بر صفر مقابل ساروکا از ژاپن پیروز شد تا حریف ذکریا قالی از عربستان در مرحله یک‌چهارم نهایی شود.

منبع: 
گروه خبر: 
دسته بندی در گروه: