بلایی که سر زن مشهد در آرایشگاه زیر رمینی آمد!

زن ۵۱ ساله که برای شکایت از آرایشگر زیر زمینی به مرکز انتظامی مراجعه کرده بود، درباره این ماجرای تاسف بار به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری قاسم آباد مشهد گفت: اواخر اسفند سال گذشته جشن عروسی تنها برادرم بود و همه خانواده خود را برای این جشن زیبا آماده می‌کردیم.

من هم برای آن که زیباتر جلوه کنم مانند بسیاری از زنان به آرایشگاه رفتم تا چهره ام را به قول معروف پاک سازی کنم.


بیشتر بخوانید:
اخبار روز خبربان

اما بعد از آن که مراحل اولیه زیبا سازی چهره ام به پایان رسید، خانم آرایشگر پیشنهاد کرد برای رفع چین و چروک‌های زیر پلک هایم نیز چاره‌ای بیندیشم و سپس ادامه داد: تزریقات زیر پوستی «ژل» بهترین شیوه برای زیبایی چهره است.

این بود که من هم موافقت کردم چرا که خودش را پرستار یکی از بیمارستان‌های تخصصی کودکان در مشهد معرفی می‌کرد.

در واقع اگر می‌دانستم او هیچ تجربه و تخصص علمی در این باره ندارد، هیچ گاه چنین اجازه‌ای را نمی‌دادم. خلاصه به محض این که ژل را زیر پوست صورتم تزریق کرد ناگهان درد و سوزش عجیبی وجودم را فرا گرفت به گونه‌ای که از ادامه کار منصرف شدم و به خانه بازگشتم ولی آرام آرام علایم ترسناکی در چهره ام به وجود آمد. یکی از چشمانم در حالی از دیگری کوچک‌تر شد که تورم و سرخی چشمم نیز هولناک شده بود.

به همین دلیل بلافاصله به پزشک متخصص مراجعه کردم و او بعد از انجام معاینات پزشکی مرا سرزنش کرد که چرا چنین کار غیر اصولی را انجام داده ام و سپس در لفافه به من فهماند که باید منتظر نابینا شدن چشمم باشم! در این شرایط ترسناک درمان‌های پزشکی را شروع کردم ولی تاکنون نتیجه‌ای نگرفته ام و بینایی چشمم روز به روز کمتر می‌شود.

از سوی دیگر هم نتوانستم در جشن عروسی برادرم شرکت کنم و تنها هدیه عروسی را برایش فرستادم چرا که چهره ام با بسته شدن پلک چشمم بسیار زشت شده است و نمی‌توانم این گونه در میان اطرافیانم ظاهر شوم.

وقتی به آن آرایشگر زیر زمینی اعتراض کردم او فقط هزینه‌ای را که به خاطر انجام «بوتاکس» از من گرفته بود، پس داد، اما‌ای کاش 

 با توجه به حساسیت این ماجرای تاسف بار، بررسی‌های قانونی با اعلام شکایت زن ۵۱ ساله در حالی با دستورات ویژه سرهنگ محمد بزی (رئیس کلانتری قاسم آباد مشهد) آغاز شد که احتمال می‌رود افراد دیگری نیز قربانی چنین تبلیغات فریبنده‌ای شده باشند.

منبع: فرتاک نیوز

tags # اخبار حوادث سایر اخبار (تصاویر) عجیب‌ترین خروس جهان؛ این هیولای ۱۰۰ میلیونی ترکیبی از طوطی، طاووس و توت‌فرنگی است! (تصاویر) گوسفند «یعقوب»؛ گوسفندی باستانی و عجیب با چهار شاخ که یهودی‌ها ادعای مالکیتش را دارند! (تصاویر) داستان شگفت‌انگیز 10 کودک که توسط حیوانات بزرگ شدند؛ از دختران گرگی تا پسر میمونی! (تصاویر) آیا درختان آدمخوار واقعی هستند؛ این درخت‌ها چگونه گوشت انسان را می‌خورند؟!

منبع: 
گروه خبر: