قزوین

قزوین پنجمین قطب صنعتی کشور است

به گزارش خبرنگار مهر، رضا صفاری در دیدار با اعضای خبرگزاری مهر که هم‌زمان با هفته خبرنگار انجام شد اظهار کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی حلقه اول سرمایه‌گذاری در هر استانی محسوب می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین ادامه داد: اگر نتوانیم جذب سرمایه گذار را به‌خوبی انجام دهیم هیچ‌کدام از اهدافی که سازمان دارد و مدیران استان برای رشد و توسعه در نظر گرفته‌اند محقق نخواهد شد.

بازخوانی سفر پانزدهم دولت به دیار میرزا/وضعیت مصوبات به کجا رسید؟

خبرگزاری مهر؛ گروه استان‌ها- رضا اکبری: هشتم بهمن ماه سال گذشته بود که پانزدهمین سفر استانی هیئت دولت به گیلان اختصاص یافت و حجت الاسلام «سید ابراهیم رئیسی» در حالی برای بررسی و رفع مشکلات مردم گیلان وارد این استان سرسبز شد که در این سفر وزرای جهاد کشاورزی، ورزش و جوانان، صنعت، معدن و تجارت، کشور، راه، محیط زیست، بهداشت و درمان و معاونین رئیس جمهور، حجت الاسلام رئیسی را همراهی می‌کردند.

محسن رضایی در قزوین بستری شد

محسن رضایی مشاور اقتصادی رئیس جمهور به دلیل ابتلا به کرونا در یکی از بیمارستان‌های قزوین بستری شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا از قزوین؛ شنیده ها حاکی است محسن رضایی به دلیل ابتلا به کرونا در یکی از بیمارستان‌های قزوین بستری شده است.

این خبر از سوی یکی از مسئولان استان قزوین در جریان بازدید از خبرگزاری برنا اعلام و گفته شد وی در یکی از بیمارستانهای قزوین بستری شده و در حال مداواست.

عدم تعهد برخی دانشگاه‌ها برای تامین خوابگاه کنکوری‌های ۱۴۰۱

خبرگزاری مهر - گروه حوزه و دانشگاه؛ خوابگاه دانشجویی به‌عنوان خانه دوم دانشجو اهمیت ویژه‌ای در ارتقا نشاط معنوی، حفظ آرامش روحی و جسمی، توسعه فکر و اندیشه، اعتلای شخصیت و افزایش کیفیت تحصیلی دانشجویان دارد.

پیشنهادات جدید مورا درباره برخی موضوعات باقی‌مانده در وین و پاسخ ایران

یک مقام ارشد وزارت امور خارجه تاکید کرد: احقاق حقوق و تامین منافع ملت ایران و تضمین اجرای پایدار تعهدات طرف مقابل و جلوگیری از تکرار رفتارهای غیرقانونی آمریکا دغدغه جدی تیم مذاکره‌کننده است.

به گزارش ایران اکونومیست، این مقام ارشد وزارت امور خارجه با اشاره به این دور از مذاکرات وین گفت: در ۴ روز گذشته مذاکرات فشرده‌ای در خصوص چند موضوع باقی‌مانده برای اطمینان از تامین ملاحظات و نگرانی‌های کشورمان برگزار شد.

ماجرای زیرگرفتن عمدی یک شهروند در رجایی‌شهر کرج

ایسنا/البرز فرمانده انتظامی البرز از شناسایی و معرفی عامل تصادف عمدی منطقه رجایی شهر کرج به مراجع قضائی خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار عباسعلی محمدیان در این خصوص بیان کرد: به دنبال انتشار فیلم زیر گرفتن یک خانم به وسیله خودرو ۲۰۶ در منطقه رجایی شهر کرج، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کلانتری ۱۵ رجایی شهر کرج و کارآگاهان اداره مبارزه جرایم جنایی قرار گرفت.

خادمی اباعبدالله (ع) از بدو تولد با عباس بابایی عجین بود

خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها: منزل شهید بابایی در استان قزوین نزدیک ۷۰ سال است که در ایام مختلف به ویژه دهه محرم میزبان عزاداران حسینی بوده و هرساله مراسم تعزیه در این مکان برگزار می‌شود.

این در حالی است که نام عباس را با سلحشوری‌ها و دلاوری‌های او در دفاع مقدس شنیده بودیم اما او خود را نوکر خاندان سیدالشهدا (ع) می‌دانست.

برپایی هیئت دوستدار کودک باید در جامعه نهادینه شود

فاطمه اصفهانی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به جایگاه کودکان در حسینیه‌های عزاداری سیدالشهداء (ع) اظهار کرد: کودکان یکی از مهمترین ظرفیت‌های هیئت‌های مذهبی هستند اما اکثر اوقات از این ظرفیت غافلیم در صورتی که پدران و مادران ما مهر امام حسین علیه السلام را در همین هیئات به دل گرفته و از همین طریق به ما انتقال داده‌اند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - قزوین