خراسان رضوی

سیل مشهد| یک مادر و چهار کودک زیر آوار جان باختند / خطر سیل وطوفان تندری تا یکشنبه

به گزارش خبرآنلاین، آتشپاد دوم حمیدرضا کافی نیا با اعلام این خبر گفت: به محض وقوع باران در بعدازظهر امروز ۵۶ ایستگاه آتش نشانی در مشهد در حالت آماده باش صددرصد قرار گرفتند و ۵۰۰ نیروی عملیاتی در یک شیفت فعال شدند.

رکنا نوشت: وی ادامه داد: در حال حاضر تمامی ایستگاه‌های آتش نشانی در سطح شهر مشهد در حال امدادرسانی به شهروندان هستند.


بیشتر بخوانید:
اخبار روز خبربان

شکارچی مخوف زنان در مشهد به دام افتاد

روزنامه خراسان، گزارشی تحت عنوان «عقرب زهر آگین شکار شد» را منتشر کرده که روایتی است از اقدام شیطانی و تکان دهنده یک وکیل قلابی برای تعرض به زنان.

 روایت این روزنامه بدین شرح است:

مرد جوانی که متهم است به بهانه خواستگاری و ازدواج، زنان جوان را فریب می‌داد و سپس با تعارف کیک‌های زهر آگین به آن‌ها تعرض می‌کرد در حالی با دستورات ویژه قضایی دستگیر شد که به اموال بسیاری از طعمه‌های خود نیز دستبرد زده است.

۲۴ اردیبهشت، زمان آغاز اردوی تیم ملی فوتسال زنان

به گزارش افرا ورزش به نقل از فدراسیون فوتبال، اردوی تدارکاتی تیم فوتسال زنان از ۲۴ تا ۳۰ اردیبهشت ماه در تهران برگزار می‌شود که از سوی فروزان سلیمانی اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو به شرح زیر اعلام شد:

نرخ خام ولادت در یزد بالاتر از میانگین کل کشور

براساس گزارش اداره کل ثبت احوال استان یزد و گزارش‌های پایگاه اطلاعات جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور، نرخ خام ولادت استان یزد در سال ۱۴۰۲ برابر با ۱۴.۷ در هزار نفر ثبت شده که بالاتر از میانگین کل کشور یعنی ۱۲.۶ بوده و استان یزد را در جایگاه ششم کشوری قرار داده است.

استان سیستان و بلوچستان با نرخ خام ولادت ۲۷.


بیشتر بخوانید:
اخبار روز خبربان

حضور علاقه مندان به «حفظ قرآن» نشان از گسترش فضای قرآنی در کشور دارد

به گزارش سینماپرس، حجت الاسلام محمد قمی روز جمعه و در حاشیه برگزاری نوزدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم در گفت وگو با خبرنگاران افزود: این آزمون یک مرحله از مسیر اعطای مدرک به حافظان قرآن است که دارای سختی های خاص خود است و به طور معمول حدود ۱۲ درصد شرکت کنندگان مورد تائید برای دریافت مدرک قرار می‌گیرند.

امضای تفاهم نامه توسعه رسته کفش دانسفهان

علی رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری قزوین گفت: برای اولین بار تفاهمنامه‌ای تخصصی به منظور توسعه رسته کفش دانسفهان با استان قم امضا شد؛ رسته کفش دانسفهان یکی از رسته‌هایی است که در سال‌های اخیر در استان قزوین شکل و توسعه یافته است. با توجه به نابالغ بودن رسته از لحاظ شاخص‌های اقتصادی و نو پا بودن این صنعت، تفاهمنامه‌ای با استان پیشرو این صنعت در کشور یعنی قم امضا شد.


بیشتر بخوانید:
اخبار روز خبربان

البرز و تهران در صدر دختران قایقران آب‌های آرام

به گزارش افرا ورزش، رقابت‌های قایقرانی آب‌های آرام قهرمانی کشور در بخش دختران و در رده‌های سنی جوانان و زیر ۲۳ سال روز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ در دریاچه آزادی تهران برگزار شد.

رشته قایقرانی مختص استان‌های دارای ساحل کشور نیست. براین‌اساس، ۷۳ قایقران از ۱۸ استان در تهران به آب زدند تا برترین دختران قایقران در مسافت‌های مختلف مشخص شوند.

جنجالی که نماینده مشهد درباره «بمب اتم» برپا کرد؛ کریمی قدوسی کیست؟

زی‌سان: جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد در روز‌های اخیر جنجال تازه‌ای به پا کرده که مورد انتقاد شدید در فضای رسانه‌ای قرار گرفته است.  

به گزارش زی‌سان، کریمی قدوسی روز سوم اردیبهشت ماه در توییتی تلویحا مدعی فاصله یک هفته‌ای ایران با آزمایش اتمی شد. او در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: «در صورت صدور اذن تا انجام اولین آزمایش یک هفته فاصله می‌باشد»

این اظهار تظر بازتاب وسیعی داشت بسیاری را به تعجب و شگفتی واداشت.

احساس می‌کنم طنز رسمی به مرور از طنز غیر رسمی عقب افتاده است

به گزارش سینماپرس، نشست خبری هشتمین جشنواره ملی «رسانه و طنز» (طنز پهلو) با حضور عباس حسین‌نژاد، دبیر هشتمین جشنواره طنز پهلو و هادی کافی، دبیر اجرایی جشنواره در ساختمان معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات برگزار شد.

قتل هولناک نو عروس در بازار/ ۲۰ ضربه چاقو بر پیکر دختر ۱۸ ساله

به گزارش خبرآنلاین، ساعت ۲۰ شب ۱۳ دی سال ۱۴۰۲ بود که پسر جوان کارد آشپزخانه را از زیر کاپشن خود بیرون کشید و به سوی دختر ۱۸ ساله‌ای در کنار خیابان معروف به شلوغ بازار گلشهر هجوم برد. او بی محابا ضربات وحشتناک کارد را بر پیکر دختر جوان فرود می‌آورد و هیچ توجهی به چشمان وحشتزده رهگذرانی نداشت که حیرتزده به او می‌نگریستند اما هیچ‌کس را جرأت دخالت در ماجرا نبود.


بیشتر بخوانید:
اخبار روز خبربان

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - خراسان رضوی