اصفهان

بازگشت مسابقات تنیس فیوچرز به ایران وهزینه یک میلیاردو ۷۰۰میلیونی

داوود عزیزی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تغییری که به واسطه معرفی محمدرضا توکلی در رأس کادر فنی تیم ملی تنیس ایجاد کرد، گفت: سرمربی پیشین تیم ملی (طاهری) به دلیل مشکلات شخصی قادر به ادامه همکاری با فدراسیون نبود. تلاش‌هایی برای ماندگار بودن وی انجام شد اما در نهایت به خاطر همین مشکلات، او بعد از یک سال همکاری با تیم ملی به صورت رسمی از کادر فنی جدا شد.

تشرف بیش از هزار زائر پیاده به حرم امام رضا (ع) در روز زیارتی

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین رضایی اظهار کرد: همزمان با ۲۳ ذی‌قعده و همراه با هزاران زائر و مجاور، پنج هزار زائر اولی از استان گلستان و ۱۰۶۵ زائر پیاده مضجع منور رضوی را زیارت کردند.

سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا ادامه داد: زائرانی از استان گلستان در حسینیه آیت‌اللَّه شاهرودی و سایر زائرین در مکان‌های پیش بینی شده مستقر شدند.

وزارت ارشاد آماده حمایت از ترویج دانشنامه‌های روستایی کشور است

به گزارش خبرگزاری مهر، یاسر احمدوند معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آئین معرفی کتاب «دُماب» گفت: چندی پیش با مطالعه کتابی که به ویژگی‌ها و سیر تاریخی روستاها کشور پرداخته بود نیاز به تألیف کارهای فاخر در حوزه ثبت فرهنگ روستاهای کشور را احساس کردم و با مطالعه مجموعه دماب ضرورت توسعه این اقدام را بیش از پیش دانستم.

چهار المپیاد ورزشی تابستان امسال در دانشگاه ها برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت علوم، گردهمایی مدیران تربیت بدنی، شاهد و ایثارگر و مدیران بین‌الملل دانشگاه‌های سراسر کشور با حضور دکتر هاشم داداش‌پور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان، معاون امور دانشجویان داخل، معاون بورس و امور دانشجویان خارج و مدیران سازمان و نیز معاونان دانشجویی دانشگاه‌های میزبان برگزاری المپیاد «تبریز، شهرکرد، اصفهان و مازندارن»، مدیران تربیت بدنی، مدیران شاهد و ایثارگر و مدیران بین‌الملل دانشگاه‌های سراسر کشور به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شد.

«مردم محوری» شاه‌بیت سازمان تبلیغات/انجام مأموریت‌ با راهبرد جدید

خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها: فعالیت در میدان پر مین تبلیغ اسلام و فرهنگ دینی در دنیایی که غول‌های رسانه‌ای با اعتبارات و سرمایه‌های فراوان همه توان خود را برای نابودی ارزش‌های انسانی و اخلاقی نشانه گرفته‌اند، عزمی جزم و برنامه‌ای حساب‌شده می‌خواهد.

برگزیدگان نخستین جشنواره ملی شعر نیکوکاری معرفی شدند

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی شعر نیکوکاری، شامگاه دوشنبه ۳۰ خردادماه با حضور جمعی از چهره‌های فرهنگی کشورمان در سالن سوره حوزه هنری برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، حجت‌الاسلام محمدمهدی خان محمدی، دبیر جشنواره با بیان اینکه بیش از ۶۰۰ اثر به دبیرخانه ارسال شد، گفت: «همدلی، همیاری و یاریگری»، «پرداختن به مصادیق نیکوکاری»، «آسیب‌های اجتماعی» و «نیکوکاری در سیره اهل بیت (ع)» از محورهای این جشنواره بودند.

۱۰۰ پایگاه جهاد تبیین با محوریت هیئت‌های مذهبی بوشهر ایجاد می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در گام دوم انقلاب شاهد جوان سازی در سازمان تبلیغات اسلامی در سطح کشور هستیم و بخش عمده کار و مسئولیت به جوانان سپرده شده است.

وی با اشاره به اینکه فعالیت‌های تبلیغی در این فضا با راهبری جوانان انجام می‌شود افزود: نیروهای جوان کارآمد در این مسیر شناسایی می‌شوند و به سمت اولویت‌های مطرح شده توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی جهت‌دهی می‌شوند.

«ننگ‌سالی» نقطه مقابل محو تاریخ است/ کار، کار انگلیسی‌هاست

به گزارش خبرگزاری مهر، نشست علمی بررسی تاب‌آوری مردم ایران در برابر مدرنیته در دوره پهلوی اول با محوریت کتاب «ننگ‌سالی»؛ خاطرات مردم محله علی‌قلی آقا اصفهان از دوره کشف حجاب و قحطی با حضور اساتید تاریخ و عوامل کتاب در خانه مشروطه اصفهان برگزار شد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - اصفهان